Traffic: Road Racing

Araba Yarışı Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49 MB
  • Version 1.0.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma T-Bull Sp. z o.o.
Traffic: Road Racing; Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz en az Asphalt Overdrive kadar başarılı olan keyifli bir araba yarış oyunudur.

Traffic: Road Racing; Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz en az Asphalt Overdrive kadar başarılı olan keyifli bir araba yarış oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyunda muhteşem performanslara sahip spor yarış arabaları sizleri bekliyor. Adrenalin dolu sokak yarışlarına katılacağınız  oyunda Bmw, Lamborghini, Porsche, Ferrari, Mustang dahil çok sayıda spor araba ile yolların tozunu atmaya hazır mısınız?

İlk olarak oyunda düşük performanslı araçlar ile yarışlara katılıyorsunuz. Ancak kazandığınız yarışlar ve aldığını puanlar ile aracınızı yükseltme imkanına sahipsiniz. İllegal yarışlara katılacağınız oyunda öncelikle araba seçimini ve daha sonra yarış türünü seçmeniz gerekiyor.

Yarışlar trafiğin tek yönlü olduğu, araçları sollayarak ilerlediğimiz tek yön yarışı, hem araçları solladığımız hem de karşıdan gelen araçlara dikkat ederek ilerlememiz gereken çift yönlü yarış, 90 saniye yarıştığımız hız limitini aştığımız zamana karşı yarış ve kontrolleri öğrendiğimiz, pratik yaptığımız serbest yarış olarak kategorilere ayrılmış olarak karşımıza çıkıyor. Bunlardan dilediğinizi seçerek yarışa başlayabilirsiniz.

Ayrıca oyunda puan kazanabilmeniz için yarış sırasında diğer araçlara çarpmamanız gerekiyor. Araçların ne kadar yakınından hızlı geçerseniz ve ne kadar hızlı geçerseniz o kadar fazla puan kazanıyorsunuz. Bunun yanı sıra topladığınız puanları iki farklı şekilde harcayabilirsiniz. Bu puanlar ile yeni araç kilidi açabilir veya kullandığınız aracın fren, hız ve direksiyon sistemini yenileyerek güçlendirebilir ve aracınızı farklı renklerde boyayabilirsiniz.

Oldukça kolay kontrol mekanizmasına sahip oyunda gece-gündüz gün dönümleri ve farklı iklim koşullarına da yer verilmiş. Dokunmatik butonlar ile veya cihazınızı sağa-sola eğerek aracınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Traffic: Road Racing indir
DİĞER SÜRÜMLER